K.F.C. Eendracht Stevoort
 
 

Bestuur
Voorzitter
Karel Bogaerts
tel: 011/59.26.13
gsm: 0496/90.70.34
email: karel.bogaerts2@telenet.be
Jeugdvoorzitter
Jochen Colla
Mobiel: 0496/25 45 75
E-mail: Jochen.colla@gmail.com
Co-voorzitter
Rohnny Vanbrabant
tel: 011/59.38.15
gsm: 0474/74.59.06
email: rohnny.v@telenet.be
Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding
Jos Vandersteen
Mobiel: 0476/53 87 03
E-mail: josvandersteen@hotmail.com
Jeugdcoordinator bovenbouw (U12, U15, U17)
Filip Van Hees
Mobiel: 0474/99 70 18
E-mail: filip.van.hees@telenet.be
Jeugdcoordinator middenbouw (U9, U10, U11, U13)
Willem Vesters
Mobiel: 0470/20 04 87
E-mail: vesters.willem@gmail.com
Secretaris / Gerechtigde correspondent
Jos Hermans
Alkenstraat 128
3512 Stevoort
tel: 011/31.68.45
gsm: 0496/55.47.92
email: joshh@scarlet.be
Jeugdcoordinator onderbouw (U6, U7, U8)
Ronny Jammaers
Mobiel: 0478/98 06 91
E-mail: ronny.jammaers@telenet.be
Bestuursleden
Tony Franssens
Ronnie Buckinx
Ronnie Quintens
Koen Franssens
Stijn Bogaerts
Carlo Myny
Gerrit Laeveren
Ere-voorzitters
Robert Haesevoets
Alfons Houbrechts
Jeugdbestuursleden
Katrien Motmans
Johan Poelmans
Johan Vandebergen
Gerrit Laeveren
Johan Holsteyns
Peter Marechal
Peter Claes
    K.F.C. Eendracht Stevoort - 2009-2017