K.F.C. Eendracht Stevoort
 
 

Agenda
Klik op een kalender item voor meer informatie

Search
Ploeg:

 
 Wedstrijd
 
 Training
 
 Activiteit
 
  Andere


<<    october 2020    >>
w maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
40   
1
2
Reserven A 20:30 W.S. Linkhout - Stevoort
Reserven A

Fri 2 Oct 2020
20:30
Competitie
W.S. Linkhout - Stevoort
Uitslag: 1 - 1

  Hulshoekstraat, 3560 Lummen
3
U13 09:15 W.S. Schoonbeek-Beverst - Stevoort
U13

Sat 3 Oct 2020
09:15
Competitie
W.S. Schoonbeek-Beverst - Stevoort
Uitslag: 0 - 0

  Hereveld z/n 3740 Bilzen
U7 11:30 HIH Hoepertingen - Stevoort
U7

Sat 3 Oct 2020
11:30
Competitie
HIH Hoepertingen - Stevoort

  A terrein: Sint-Truidersteenweg, Hoepertingen - B terrein: Weg op Berlingen, Hoepertingen
U9A 12:30 Stevoort - Juve Hasselt
U9A

Sat 3 Oct 2020
12:30
Competitie
Stevoort - Juve Hasselt
U11 13:00 V.K. Gestel - Stevoort
U11

Sat 3 Oct 2020
13:00
Competitie
V.K. Gestel - Stevoort
Uitslag: 3 - 13

  Gestelstraat, 3560 Lummen
U10 13:00 Stevoort - Kortessemse V.V.
U10

Sat 3 Oct 2020
13:00
Competitie
Stevoort - Kortessemse V.V.
Uitslag: 5 - 0 FF
U6 13:30 M.D. Halen - Stevoort
U6

Sat 3 Oct 2020
13:30
Competitie
M.D. Halen - Stevoort

  Sportlaan, 3545 Halen
U12 18:15 Stevoort - W.S. Linkhout
U12

Sat 3 Oct 2020
18:15
Competitie
Stevoort - W.S. Linkhout
Uitslag: 5 - 4
1e Ploeg 20:00 Stevoort - W.S. Linkhout
1e Ploeg

Sat 3 Oct 2020
20:00
Competitie
Stevoort - W.S. Linkhout
Uitslag: 5 - 8
4
U15B 09:15 M.D. Halen - Stevoort
U15B

Sun 4 Oct 2020
09:15
Competitie
M.D. Halen - Stevoort
Uitslag: 1 - 9

  Sportlaan, 3545 Halen
U17 09:30 HIH Hoepertingen - Stevoort
U17

Sun 4 Oct 2020
09:30
Competitie
HIH Hoepertingen - Stevoort
Uitslag: 1 - 2

  A terrein: Sint-Truidersteenweg, Hoepertingen - B terrein: Weg op Berlingen, Hoepertingen
U15A 10:00 Stevoort - KSK Tongeren
U15A

Sun 4 Oct 2020
10:00
Competitie
Stevoort - KSK Tongeren
Uitslag: 0 - 8
U9B 10:30 Bolderberg FC - Stevoort
U9B

Sun 4 Oct 2020
10:30
Competitie
Bolderberg FC - Stevoort

  Kluisstraat, 3550 Heusden-Zolder
U8 11:30 Fl. Termolen - Stevoort
U8

Sun 4 Oct 2020
11:30
Competitie
Fl. Termolen - Stevoort

  Nieuwendijk 3520 Zonhoven
41
5
6
7
8
9
10
U12 09:30 Herk-de-Stad F.C. - Stevoort
U12

Sat 10 Oct 2020
09:30
Competitie
Herk-de-Stad F.C. - Stevoort
Uitslag: 4 - 3

  Manestraat, 3540 Herk-de-Stad
U11 13:00 Stevoort - HIH Hoepertingen
U11

Sat 10 Oct 2020
13:00
Competitie
Stevoort - HIH Hoepertingen
Uitslag: 4 - 3
U10 13:00 Stevoort - Daring Huvo Jeuk
U10

Sat 10 Oct 2020
13:00
Competitie
Stevoort - Daring Huvo Jeuk
Uitslag: 7 - 4
U7 13:00 Stevoort - VV Zepperen-Brustem
U7

Sat 10 Oct 2020
13:00
Competitie
Stevoort - VV Zepperen-Brustem
U13 13:30 Genk VV - Stevoort
U13

Sat 10 Oct 2020
13:30
Competitie
Genk VV - Stevoort
Uitslag: 2 - 2

  Kattevennen 6a 3600 Genk
Reserven A 15:00 Stevoort - Godsheide V.V.
Reserven A

Sat 10 Oct 2020
15:00
Competitie
Stevoort - Godsheide V.V.
Uitslag: 5 - 3
U15B 15:00 Stevoort - W.S. Linkhout
U15B

Sat 10 Oct 2020
15:00
Competitie
Stevoort - W.S. Linkhout
Uitslag: 5 - 1
11
U8 09:30 Stevoort - Halveweg Zonhoven
U8

Sun 11 Oct 2020
09:30
Competitie
Stevoort - Halveweg Zonhoven
Uitslag: 5 - 0 FF
U17 10:00 Stevoort - W.S. Linkhout
U17

Sun 11 Oct 2020
10:00
Competitie
Stevoort - W.S. Linkhout
Uitslag: 2 - 2
U6 10:00 Stevoort - H.O. Heide Hasselt
U6

Sun 11 Oct 2020
10:00
Competitie
Stevoort - H.O. Heide Hasselt
U9A 10:30 Stevoort - Stevoort
U9A

Sun 11 Oct 2020
10:30
Competitie
Stevoort - Stevoort
U9B 10:30 Stevoort - Stevoort
U9B

Sun 11 Oct 2020
10:30
Competitie
Stevoort - Stevoort

  De Libottonstraat z/n, 3512 Stevoort
1e Ploeg 15:00 Godsheide V.V. - Stevoort
1e Ploeg

Sun 11 Oct 2020
15:00
Competitie
Godsheide V.V. - Stevoort
Uitslag: 2 - 2

  Platte Vijversstraat, 3500 Hasselt
42
12
13
14
U9A 18:30 Herk-de-Stad F.C. - Stevoort
U9A

Wed 14 Oct 2020
18:30
Competitie
Herk-de-Stad F.C. - Stevoort

  Manestraat, 3540 Herk-de-Stad
15
16
17
U11 09:30 F.C. Alken - Stevoort
U11

Sat 17 Oct 2020
09:30
Competitie
F.C. Alken - Stevoort
Uitslag: 2 - 5

  Sint-Jorisstraat 49, 3570 Alken
U7 10:00 Loksbergen - Stevoort
U7

Sat 17 Oct 2020
10:00
Competitie
Loksbergen - Stevoort

  Lindestraat 3545, Halen
U15B 10:30 S.K. Meldert - Stevoort
U15B

Sat 17 Oct 2020
10:30
Competitie
S.K. Meldert - Stevoort

  Pastorijstraat, 3560 Lummen
U6 10:30 STVV - Stevoort
U6

Sat 17 Oct 2020
10:30
Competitie
STVV - Stevoort
U12 13:00 Stevoort - H.O. Heide Hasselt
U12

Sat 17 Oct 2020
13:00
Competitie
Stevoort - H.O. Heide Hasselt
Uitslag: 2 - 6
U10 13:30 M.D. Halen - Stevoort
U10

Sat 17 Oct 2020
13:30
Competitie
M.D. Halen - Stevoort

  Sportlaan, 3545 Halen
U9B 14:00 Stevoort - Torpedo Hasselt
U9B

Sat 17 Oct 2020
14:00
Competitie
Stevoort - Torpedo Hasselt
Reserven A 15:00 V.K. Gestel - Stevoort
Reserven A

Sat 17 Oct 2020
15:00
Competitie
V.K. Gestel - Stevoort

  Gestelstraat, 3560 Lummen
1e Ploeg 20:00 Stevoort - V.K. Gestel
1e Ploeg

Sat 17 Oct 2020
20:00
Competitie
Stevoort - V.K. Gestel
18
U8 09:30 Stevoort - Fl. Termolen
U8

Sun 18 Oct 2020
09:30
Competitie
Stevoort - Fl. Termolen
U17 10:00 Godsheide V.V. - Stevoort
U17

Sun 18 Oct 2020
10:00
Competitie
Godsheide V.V. - Stevoort
Uitslag: 3 - 3

  Platte Vijversstraat, 3500 Hasselt
U13 10:00 Stevoort - Halveweg Zonhoven
U13

Sun 18 Oct 2020
10:00
Competitie
Stevoort - Halveweg Zonhoven
U15A 10:00 Stevoort - Nieuwerkerken VV
U15A

Sun 18 Oct 2020
10:00
Competitie
Stevoort - Nieuwerkerken VV
43
19
20
U15A 12:30 KRC Genk - Stevoort
U15A

Tue 20 Oct 2020
12:30
Competitie
KRC Genk - Stevoort

  Stadionplein, 3600 Genk
21
22
23
24
25
U13 10:00 Stevoort - K.M.R. Biesen
U13

Sun 25 Oct 2020
10:00
Competitie
Stevoort - K.M.R. Biesen
U17 11:00 Genk VV - Stevoort
U17

Sun 25 Oct 2020
11:00
Competitie
Genk VV - Stevoort

  Kattevennen 6a 3600 Genk
U17 11:00 Genk VV - Stevoort
U17

Sun 25 Oct 2020
11:00
Competitie
Genk VV - Stevoort

  Kattevennen 6a 3600 Genk
44
26
27
28
29
30
31
U13 12:15 Sp. Kolmont - Stevoort
U13

Sat 31 Oct 2020
12:15
Competitie
Sp. Kolmont - Stevoort

  Broekstraat 6A, 3840 Jesseren
 

    K.F.C. Eendracht Stevoort - 2009-2017