K.F.C. Eendracht Stevoort
 
 

Ploeg   Recente wedstrijden   Komende wedstrijden
1e Ploeg Sun 22/04/201815:00Stevoort - S.C. Donk0 - 3         
Reserven Sat 21/04/201815:00S.C. Donk - Stevoort1 - 3  Thu 26/04/201819:30Stevoort - Heers VV
U17 Sat 21/04/201813:30Stevoort - Daring Huvo Jeuk Sun 29/04/201811:00W.S. Schoonbeek-Beverst - Stevoort 
U15 Sun 22/04/201809:15Torpedo Hasselt - Stevoort7 - 0  Sun 29/04/201810:00Stevoort - K.M.R. Biesen
U13 Sun 22/04/201810:00Stevoort - V.K. Gestel       
U12 Sat 21/04/201813:30Sp. Kolmont - Stevoort  Fri 27/04/201818:00K. Sporting Hasselt - Stevoort 
U11 Sat 21/04/201809:45Boxberg - Stevoort Sat 28/04/201813:00Stevoort - Melo Zonhoven
U10A Sun 22/04/201809:30Kortessemse V.V. - Stevoort Sat 28/04/201813:15Stevoort - FC Landen
U10B Sat 21/04/201813:30W.S. Schoonbeek-Beverst - StevoortAfgelast Sat 28/04/201813:30Stevoort - K. Sporting Hasselt
U9 Sat 21/04/201811:30F.C. Alken - Stevoort10 - 10  Sun 29/04/201810:00Stevoort - Bolderberg FC
U8A Sun 25/02/201810:00K. Sporting Hasselt - Stevoort       
U8B Sun 25/03/201810:00Stevoort - S.K. Meldert17 - 12         
U7A Sat 24/02/201811:00Fl. Paal - Stevoort       
U7B Sat 24/02/201810:00Godsheide V.V. - Stevoort       
U6 Sat 24/02/201818:00Stevoort - A.C. Tervant       
Nieuws
Supporterssjaal te koop
Beste supporters,

Om de club van uw hart nog meer en nog beter aan te moedigen, kan je dat vanaf nu doen met een echte supporterssjaal rond uw hals.
De sjaals zijn te koop in de kantine aan de toog en kosten 10.

Gepost door Henkens Tim op Fri 8 January 2016 om 18:27

    K.F.C. Eendracht Stevoort - 2009-2017